Uprzejmie informujemy, że w dniach 1–14 sierpnia 2025 r. sekretariat szkoły będzie nieczynny.
W pozostałe dni obsługa interesantów od 8:00-13:00.
Za utrudnienia przepraszamy.
Uprzejmie informujemy, że w dniach 1–14 sierpnia 2025 r. sekretariat szkoły będzie nieczynny.
W pozostałe dni obsługa interesantów od 8:00-13:00.
Za utrudnienia przepraszamy.
List Wielkopolskiego Kuratora Oświaty dra Igora Bykowskiego z okazji ogłoszenia wyników egzaminów
„Nie wszystko, co się liczy, da się policzyć.
I nie wszystko, co da się policzyć, naprawdę się liczy.”
Albert Einstein
Szanowni Państwo,
Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Rodzice i Dyrektorzy,
czas egzaminów i czas ogłoszenia wyników to momenty, które wstrzymują oddech.
Tyle przygotowań, tyle godzin spędzonych nad książkami , tyle prób i nadziei, a potem nagle wszystko zostaje sprowadzone do jednej liczby. Wynik. Suche, zimne cyfry, które mają opowiedzieć całą historię o wysiłku, wiedzy, a czasem nawet o Was samych.
Ale czy naprawdę mogą?
Egzaminy są ważne, nawet bardzo ważne. To prawda. Pokazują, czego się nauczyliśmy, pomagają przejść do następnych etapów , otwierają kolejne drzwi, są obiektywnym sposobem sprawdzania wiedzy i są potrzebne. Tyle tylko, że nigdy nie powiedzą wszystkiego,
bo nie są w stanie zmierzyć, kim naprawdę jesteśmy. Nie potrafią opisać całej opowieści o człowieku.
Nadszedł ten dzień. Wyniki. Kolumny, procenty, średnie i tabele , które próbują nas uporządkować i przypisać miejsce. Już można porównywać: kto wyżej, kto niżej, kto osiągnął próg, kto został pod nim, a kto jest nad nim. Już można tworzyć rankingi i zestawienia.
Tak działa świat liczb: szybko dzieli, ustawia w kolejności i przypisuje etykiety: lepszy, gorszy. A przecież w rzeczywistości to tylko fragment prawdy o nas. Ułamek, żeby nie powiedzieć okruch, bo liczby nie widzą całego człowieka. W świecie liczb wszystko ma swoje miejsce.
W świecie człowieka wszystko ma swoją historię.
Zanim pozwolimy, by te cyfry przysłoniły nam wszystko inne, zanim uwierzymy, że ranking mówi o nas wszystko i zanim pomylimy wynik z wartością – zatrzymajmy się choć na chwilę .
Drodzy Uczniowie,
wiem, że czekaliście. W napięciu i w niepewności, czasem w nadziei, a czasem w lęku.
Dla niektórych z Was ten dzień przyniósł radość , dla innych rozczarowanie, a może nawet ciężar, który trudno od razu unieść. Chciałbym, żebyście usłyszeli: żaden egzamin nie potrafi opowiedzieć całej Waszej historii.
Wynik potrafi policzyć punkty, ale nie widzi dni, kiedy wstawaliście rano, choć nie mieliście już siły. Nie widzi wieczorów, kiedy po raz kolejny próbowaliście zrozumieć coś co nie chciało się poukładać. Nie zna chwil, w których walczyliście ze zmęczeniem, z rezygnacją,
ze zwątpieniem, nie zna tego wewnętrznego wysiłku, którego nie widać na wykresach. Wynik nie słyszy tego głosu w środku, który mówi: „Nie dam rady” i nie widzi, że mimo tego wstajecie i próbujecie jeszcze raz, jeszcze raz i czasem jeszcze kolejny raz .
Nikt nie zobaczy w tabeli, że odważyliście się usiąść do egzaminu, choć czasem kosztowało Was to więcej niż sama nauka. Nikt nie policzy, ile musieliście w sobie pokonać, żeby w ogóle spróbować.
Jesteście wystarczający. Już teraz. Dokładnie tacy, jacy jesteście i nie musicie nikomu niczego udowadniać. Nie musicie się ścigać o cudze uznanie. Wasza wartość nie mieści się w tabeli. Wynik to tylko liczba, a człowiek to ktoś znacznie więcej. To, co się naprawdę liczy, nie ma miejsca w rankingu. Liczy się to, że idziecie dalej i że w tej drodze się nie poddaliście. I nigdy się nie poddawajcie! Nie musicie być ani pierwsi ani idealni. Wystarczy, że jesteście sobą.
Drodzy Nauczyciele i Dyrektorzy,
nikt nie wpisze w raport tego, że zostaliście dłużej, choć mogliście już wyjść. Nikt nie zapisze, że tłumaczyliście jeszcze raz, czasem po raz dziesiąty i że znajdowaliście czas, choć często brakowało go dla siebie. Nikt nie stworzy wykresu, który pokaże, ile razy dzięki Wam ktoś odważył się spróbować jeszcze raz, ile razy Waszym uczniom udało się podnieść .
Tego nie ma w tabelach, tego nie znajdziemy w zestawieniach i tego nie odnotuje żadne podsumowanie roku, ale to zostaje w człowieku, czasem na całego jego życie. Za te wszystkie chwile, których nikt nie policzy, dziękuję Wam z całego serca .
Wiem, że łatwo będzie Was oceniać. Wiem, że pojawią się rankingi, wykresy i porównania. Wiem, że niektórzy będą próbowali sprowadzić szkołę do słupka w Excelu, jakby szkoła była linią produkcyjną, która wypuszcza gotowe produkty.
Tyle tylko, że szkoła nigdy nie była fabryką. Szkoła nie jest miejscem w rankingu, nie jest wykresem i nie jest tabelą. Szkoła to przestrzeń, w której człowiek uczy się świata i uczy się siebie . To miejsce prób, błędów, niepowodzeń i odwagi, żeby mimo wszystko spróbować jeszcze raz.
Edukacja nie mieści się w tabelach i może od samego początku wcale nie o liczby w niej chodziło.
Drodzy Rodzice,
w codziennym pośpiechu, w gąszczu ocen i szkolnych podsumowań łatwo zapomnieć o czymś bardzo ważnym, o czymś co czasami umyka: macie najlepsze dzieci z możliwych . Takie, jakie są. Nie takie, jakimi chcieliby je widzieć inni, nie takie, które idealnie pasują do rankingów i wykresów, ale właśnie takie: ze swoim tempem, ze swoim sposobem rozumienia świata i ze swoją własną drogą.
One nie muszą być wyżej w zestawieniu. One potrzebują przede wszystkim, żeby ktoś w nie uwierzył. Szczególnie wtedy, gdy same w siebie nie wierzą. To właśnie wtedy Wasza obecność ma największą wartość. Dziękuję Wam za to, że codziennie ich wspieracie. Czasem wystarczy po prostu przy nich być. Wystarczy powiedzieć: „Jest ok, naprawdę. Taki, jaki jesteś, jesteś najlepszy.” I zostać, nawet jeśli przez chwilę dziecko w to nie uwierzy.
Szanowni Państwo,
Dzieci nie proszą o to, żeby ciągle były (naj)lepsze.
Dzieci proszą, żeby je dostrzec .
I żeby się od nich nie odwracać.
Pamiętajmy, że nie idziemy równymi ścieżkami, by mierzyć, kto kroczy szybciej. Idziemy obok siebie, by się dostrzegać – w słońcu , w cieniu i w pełni tego, kim jesteśmy.
27.06. 2025 zakończyły się zajęcia dydaktyczne dla uczniów w roku szkolnym 2024-25. Na apelach najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz liczne nagrody i wyróżnienia.
Wśród absolwentów nagrodę „Primus Inter Pares” - pierwszy wśród równych sobie w roku szkolnym 2024/2025 za bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie otrzymał uczeń klasy 8b – Franciszek Banaszkiewicz (średnia ocen 5,94). Nagrodę tę ufundowała Rada Rodziców Szkoły Podstawowej.
Nagrody Wójta oraz zaszczytu wpisu do „Złotej księgi” spośród absolwentów dostąpili:
Franciszek Banaszkiewicz 8b – średnia ocen 5,94
Aleksandra Stańko 8b – średnia ocen 5,53
Mateusz Stęsik 8b – średnia ocen 5,53
Patrycja Akacka 8a – średnia ocen 5,19
Aleksandra Kałużyńska 8a – średnia ocen 5,18
Oliwia Tomala 8a – średnia ocen 5,0
Wójt uhonorował także nagrodami pięciu uczniów z najwyższą średnią w klasach 4-8. Byli to:
Marianna Kamińska 4b – średnia ocen 6,0
Franciszek Banaszkiewicz 8b średnia ocen 5,94
Karina Roszak 4a – średnia ocen 5,90
Lena Spychała 4a – średnia ocen 5,90
Lena Ratajczak 7a – średnia ocen 5,85
Najlepsi sportowcy spośród absolwentów, którzy przez wiele lat reprezentowali szkołę i zajmowali wysokie lokaty w różnych zawodach otrzymali nagrody Wójta. Wyróżnieni to:
Weronika Andrys – 8b
Amelia Jankowiak – 8b
Angelika Kwaśniewska – 8b
Lena Górecka – 8b
Oliwia Tomala – 8b
Aleksandra Stańko – 8b
Igor Wylegała 8b
Sebastian Spychała 8b
Jacek Zaganiaczyk – 8b
Wszyscy uczniowie w szkole, którzy uzyskali średnią ocen 5,0 i więcej otrzymali okolicznościowe statuetki ufundowane przez Radę Rodziców.
Uczniowie wyróżniający się w zachowaniu oraz nauczaniu otrzymali na apelach zasłużone nagrody oraz świadectwa z wyróżnieniem.
Apele uświetnili swoimi występami:
- grupy taneczne „Groszki młodsze” i „Groszki starsze” – pod opieką Pani Wicedyrektor Małgorzaty Kudlińskiej – Skrzypkowiak
- grupa wokalna - pod opieką Pani Beaty Gogołek
- grupa taneczna – pod opieką Pani Małgorzaty Karge
- uczniowie klas 3a i 3b – pod opieką Pani Doroty Szacik i Pani Anny Czekalskiej
- absolwenci
- uczniowie klas siódmych
Apele zostały przygotowane pod opieką Pana Pawła Pawlickiego oraz Pana Michała Dziubińskiego.
Aby utrwalić to wydarzenie wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu rządowego „Laboratoria Przyszłości”.
Wyjątkowe uczennice z klasy 8b Aleksandra Stańko oraz Oliwia Tomala podzieliły się wiedzą i umiejętnościami z zakresu udzielania pierwszej pomocy zdobytymi na zajęciach w Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej oraz z edukacji dla bezpieczeństwa. Dziewczyny skoncentrowały się przede wszystkim na pokazaniu uczniom w klasach 3a, 3b oraz 4a resuscytacji krążeniowo- oddechowej u osoby dorosłej oraz pozycji bocznej bezpiecznej. Postawa dziewczyn jest godna do naśladowania. Gratulacje!
Aby utrwalić to wydarzenie wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu rządowego „Laboratoria Przyszłości”.
Jutro, 27 czerwca 2025 roku uroczystość zakończenia roku szkolnego będzie miała następujący przebieg:
klasy 1-3
klasy 4-8
W ramach podsumowania roku szkolnego 2024/2025 oraz w duchu wspólnej zabawy i integracji, Rada Rodziców naszej szkoły przygotowała dla uczniów wyjątkowy dzień pełen radości i niespodzianek. Wydarzenie odbyło się 25.06.2025 r. (klasy I-III) oraz 26.06.2025 r. ( klasy IV-VIII) na terenie szkoły i cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci.
Na uczestników czekało wiele niespodzianek, które sprawiły, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci wszystkich: malowanie twarzy, popcorn, lody.
Wielką atrakcją był przyjazd jednostki straży pożarnej, która zaprezentowała swój sprzęt oraz zorganizowała widowiskowy pokaz akcji ratowniczej. Uczniowie mogli z bliska obejrzeć wóz strażacki, a nawet przymierzyć hełm strażaka. Największe emocje wzbudziła jednak kąpiel w pianie, przygotowana przez strażaków. Radości i śmiechu było co niemiara – dzieci chętnie wskakiwały do ogromnej chmury piany, bawiąc się jak nigdy wcześniej.
Całość wydarzenia przebiegła w serdecznej i radosnej atmosferze. Dzięki zaangażowaniu i kreatywności Rady Rodziców, uczniowie mogli poczuć się wyjątkowo i po prostu dobrze się bawić po miesiącach nauki i pracy.
Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich rodziców, którzy włączyli się w organizację atrakcji, a także do zaproszonych gości – w szczególności do strażaków – za uświetnienie naszego wydarzenia. Ten dzień pokazał, jak wielką siłę ma współpraca szkoły i rodziców.
Aby utrwalić to wydarzenie wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu rządowego „Laboratoria Przyszłości”.
W dniu 26.06.2025 r., w naszej szkole odbył się uroczysty apel podsumowujący osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Była to doskonała okazja, aby wspólnie świętować sukcesy naszych wychowanków Nasi uczniowie odnieśli sporo sukcesów i zdobyli dużo nagród i wyróżnień. Zostały one rozdane za: sukcesy sportowe, konkurs zdrowotny, konkurs o bezpiecznych wakacjach, konkurs matematyczny, konkurs wielkanocny, systematyczne oszczędzanie w SKO.
W związku z uroczystością zakończenia roku szkolnego 2024/2025 w dniu 27 czerwca , dowozy poranne na godzinę 8.00 są realizowane bez zmian, zgodnie z rozkładem.
Zmianie ulegają odwozy po apelach :
- godz.10.30 - odwozy uczniów klas 1-3 - jadą 2 autobusy , każdy realizuje swoją trasę/duże kółko;
- ok. godz. 12.15 - 12.30 - odwozy uczniów klas 4-8 - jadą 2 autobusy, każdy realizuje swoją trasę/duże kółko;
- godz.13.30 - odwozy przedszkolaków - jadą 2 autobusy, każdy realizuje swoją trasę/duże kółko.
W tym dniu nie ma drugich kursów o godz. 14.30.
W dniach 16- 23 czerwca trwała akcja Bezpieczne Wakacje 2025 i uczniowie klas 1-8 uczestniczyli w różnych aktywnościach.
Celem tej akcji w tym roku szkolnym było przypomnienie uczniom, jak należy udzielić pierwszej pomocy w czasie wakacji w różnych sytuacjach na wsi, w lesie, nad wodą i w górach.
Uczennice klas 7a(Paulina Dajewska, Julia Bzowska i Lena Ratajczak} zaprezentowały klasom 1-8 swoją prezentację multimedialną o udzielaniu pierwszej pomocy.
W środę 18 czerwca odbył się w świetlicy turniej międzyklasowy Escape room w innej formie. Turniej prowadzili uczniowie klasy 8b(Aleksandra Stańko, Mateusz Stęsik i Oliwia Tomala), którzy bardzo dobrze wywiązali się z roli prowadzących.
Oto wyniki:
1.klasa 8b-20 p.
2.klasa 8a-19 p.
3.klasa 5b-17 p.
4. 7b i 5a-16 p.
6. 7a i 6a- 14 p.
Inna grupa uczniów z kl.7b (Maria Opala, Julia Nowak) wykonała i wywiesiła gazetkę tematyczną o bezpieczeństwie w sieci na górnym korytarzu.
Dodatkowo klasy 5-8 wywiesiły na górnym korytarzu swoją gazetkę o przydzielonej tematyce dotyczącej udzielania pierwszej pomocy .
Ponadto w ramach akcji Bezpieczne Wakacje 2025 odbył się konkurs plastyczny o tym samym tytule. Uczniowie klas I-IV i V- VIII złożyli 27 prac, które poruszały tematykę bezpieczeństwa.
Laureatami konkursu w dwóch kategoriach wiekowych zostali:
klasy I-IV
I miejsce - Karina Roszak
II miejsce- Kacper Helak
III miejsce - Jagoda Polińska
wyróżnienie
Zuzanna Książkiewicz
klasy V- VIII
I miejsce- Alan Klupczyński
II miejsce – Arkadiusz Ratajczak
Zwycięzcom gratulujemy!
Dziękujemy również wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.
Chcielibyśmy również wyrazić podziękowania wszystkim pozostałym uczniom za poświęcony czas, za zaangażowanie i też dziękujemy nauczycielom za pomoc w akcji, zwłaszcza podczas turnieju i prezentacji multimedialnych w klasach.
Osobne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców za finansowe wsparcie tej akcji.
Organizatorzy akcji: Jacek Gogołek, Lucyna Makówka-Pucek
Aby utrwalić to wydarzenie wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu rządowego „Laboratoria Przyszłości”.
Uczniowie klasy 5a oraz 5b na zajęciach z wychowawcą wykonali owocowe sałatki i szaszłyki w ramach programu zdrowotnego: „TRZYMAJ FORMĘ”. Uczniowie klasy 5b uczyli się również sprawdzać i analizować etykiety różnych produktów, aby stać się świadomymi konsumentami. Było miło, zdrowo i kolorowo.
Sprzęt zakupiony w ramach programu "Laboratoria Przyszłości" ułatwił uczniom przygotowanie zdrwowych przekąsek.
W naszej szkole realizowany jest program zdrowotny „BIEG PO ZDROWIE” adresowany do uczniów klas czwartych. Jego celem jest zmniejszenie narażenia dzieci na bierne palenie tytoniu, zwiększenie wiedzy w zakresie odpowiedzialności za własne zdrowie oraz kształtowanie postaw asertywnych związanych z unikaniem czynnego i biernego palenia tytoniu.
Uczniowie klas czwartych na zajęciach z wychowawcą m.in. przeprowadzali wywiady z osobą niepalącą, poznali skład dym papierosowego. Końcowym działaniem było wykonanie plakatów pokazujących negatywne skutki palenia papierosów i e-papierosów.
Aby utrwalić to wydarzenie wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu rządowego „Laboratoria Przyszłości”.
31 maja obchodzony jest Światowy Dzień bez Tytoniu, którego celem jest zwrócenie uwagi na globalną epidemię palenia tytoniu i promowanie działań ograniczających używanie tytoniu. W naszej szkole Młodzieżowi Liderzy Zdrowia przedstawili uczniom z klas 4-8 na zajęciach z wychowawcą negatywne skutki palenia papierosów i e-papierosów z wykorzystaniem prezentacji pt. „Palenie na NIE” oraz przygotowali krótkie ćwiczenia odnośnie danej prezentacji. Uczniowie klas 1-3 najpierw obejrzeli krótką prezentację pt. : „ Nie pal przy mnie, proszę”, której celem było uporządkowanie i poszerzenie informacji na temat zdrowia, uświadomienie, że palenie jest niezdrowe a także uwrażliwienie na szkodliwość dymu papierosowego, omówienie problemu biernego palenia oraz wykorzystanie u dzieci umiejętności asertywnego reagowania wobec osób, które przy nich palą papierosy. Następnie uczniowie klas pierwszych pokolorowali znaki z zakazem palenia a uczniowie klas drugich i trzecich zmierzyli się z pracą z tekstem oraz rozwiązywali tekst z lukami. Na górnym korytarzu wyeksponowano gazetkę tematyczną o szkodliwości palenia papierosów i e-papierosów.
Informujemy, że w dniu 20 czerwca 2025 r. (piątek) sekretariat szkoły będzie nieczynny.
Za utrudnienia przepraszamy.
W dniu 2.06.2025r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka pod hasłem "Zdrowo na sportowo". Każda klasa przygotowała na tą okazję swój klasowy okrzyk sportowy zagrzewający do sportowej rywalizacji. Wszystkie klasy wykazały się doskonałymi umiejętnościami na Turnieju sportowym, który odbył się na plaży gminnej w Chrzypsku Wielkim. Pogoda dopisała, wszyscy świetnie się bawili , a nagrodą za aktywny udział w konkurencjach sportowych były puchary ,upominki i słodkości 🙂
W dniu 2.06.2025r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka pod hasłem "Zdrowo na sportowo". Każda klasa przygotowała na tą okazję swój klasowy okrzyk sportowy zagrzewający do sportowej rywalizacji. Wszystkie klasy wykazały się doskonałymi umiejętnościami na Turnieju sportowym, który odbył się na plaży gminnej w Chrzypsku Wielkim. Pogoda dopisała, wszyscy świetnie się bawili , a nagrodą za aktywny udział w konkurencjach sportowych były puchary ,upominki i słodkości 🙂
Aby utrwalić to wydarzenie wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu rządowego „Laboratoria Przyszłości”.
W poniedziałek, 2 czerwca 2025 r. zarówno w przedszkolu , jak i w szkole , obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka - Dzień Sportu Szkolnego. Nie ma w tym dniu zajęć dydaktycznych. Dzieci i młodzież przychodzą ubrani w strój sportowy, w kolorystyce uzgodnionej i wybranej z wychowawcą klasy/grupy.
W tym dniu nie ma obiadów w szkole.
Poranne dowozy autobusami są bez zmian, zgodnie z harmonogramem.
Odwozy po zajęciach sportowych wg poniższego harmonogramu:
W dniu 26.05.2025 r na Stadionie Miejskim w Nowym Tomyślu odbyły się Mistrzostwa Rejonu Poznań Zachód w Czwórboju Lekkoatletycznym na których reprezentacja naszej szkoły w składzie : Mateusz Lesiuk , Antoni Ratajczak , Piotr Kwaśniewski , Stefan Podolski , Aleksander Makliuk ( uczniowie klasy 6 ) i Rafał Lisiak ( uczeń klasy 5 B ) zajęli 2 miejsce awansując drugi raz w historii szkoły do finału wojewódzkiego . Ponadto Mateusz Lesiuk pierwszy raz w historii naszej szkoły zajął 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej
W dniu 22.05.2025r. w SIATKÓWCE PLAŻOWEJ DZIEWCZĄT, W IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ naszą szkołę reprezentowały :
Aleksandra Stańko, Julia Nowak i Oliwia Tomala zajmując V miejsce wśród dziesięciu zespołów. Gratulujemy dobrej formy i wysokiego poziomu zaprezentowanego podczas gry. Brawo dziewczyny :)
Wyniki Finału Czwartków Lekkoatletycznych w Międzychodzie -22.05.2025 r
1.Ewa Jurgowiak - 1 miejsce pchnięcie kulą.( rocznik 2012 DZ )
2.Aleksandra Pajór -1 miejsce w biegu na 300 m , 1 miejsce w rzucie piłeczką palantową (rocznik 2012 DZ)
3.Mateusz Lesiuk -1 miejsce w biegu na 60 m ,1 miejsce w skoku w dal ( rocznik 2012 M)
4.Maksymilian Duda – 1 miejsce w biegu na 60 m ,1 miejsce w skoku w dal ( rocznik 2014 i młodsi M)
5. Antoni Ratajczak – 1 miejsce w biegu na 1000 m ,3 miejsce w skoku w dal ( rocznik 2012 M)
6.Rafał Lisiak – 1 miejsce w biegu na 300 m ( rocznik 2013 M)
7.Oleksandr Makliuk- 1 miejsce w rzucie piłeczką palantową ,3 miejsce w biegu na 60 m ( rocznik 2012 M)
8. Leon Karge – 1 miejsce w skoku wzwyż ( rocznik 2014 i młodsi M)
9. Stefan Podolski – 1 miejsce w pchnięciu kulą ( rocznik 2012 M)
10.Jessica Szala -2 miejsce w biegu na 300 m , 2 miejsce w rzucie piłeczką palantową (rocznik 2012 K)
11. Wojtek Lesiuk – 2 miejsce w skoku w dal ,3 miejsce w biegu na 60 m ( rocznik 2014 i młodsi M) -uczeń 2 klasy
12.Alicja Ratajczak - 2 miejsce w rzucie piłeczką palantową ( rocznik 2014 i młodsi )
13.Julia Ludwiczak - 3 miejsce bieg na 300m, 2 miejsce w skoku w dal ( rocznik 2012 K)
14.Michalina Musiał - 2 miejsce pchnięcie kulą.( rocznik 2012 K)
15. Piotr Kwaśniewski – 2 miejsce w skoku w dal ( rocznik 2012 M)
16.Patryk Lesiuk – 2 miejsce w skoku wzwyż ( rocznik 2014 M)
17.Marcel Szorcz -2 miejsce w rzucie piłeczką palantową ( rocznik 2013 M)
18.Antoni Mamot -2 miejsce w pchnięciu kulą ( rocznik 2012 M)
19.Antonina Laskowska - 3 miejsce skok w dal.( rocznik 2012 K)
20.Nadia Banaszkiewicz – 3 miejsce bieg na 300m.( rocznik 2013 K)
21. Adam Ignasiak -3 miejsce w pchnięciu kulą ( rocznik 2012 M )
22. Szymon Szala – 3 miejsce w rzucie piłeczką palantową ( rocznik 2014 i młodsi M)
Gratulacje dla wszystkich 40 uczestników Finału Miejskiego Czwartków Lekkoatletycznych w Międzychodzie my nauczyciele wychowania fizycznego jesteśmy z was badzo dumni , mamy nadzieję, że na obecnej edycji czwartków lekkoatletycznych się świetnie bawiliście .
Powered by aSc EduPage