• APEL Z OKAZJI UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

• Dnia 7 maja 2024 roku odbył się uroczysty apel z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Występujący uczniowie przypomnieli ważne fakty historyczne, przedstawili jak doszło do uchwalenia Konstytucji i jakie były skutki tego wydarzenia. Opowieść o historii Polski przeplatana była wierszami oraz  pieśniami patriotycznymi  zespołu wokalnego pod przewodnictwem pani Beaty Gogołek.

Uroczystość zwieńczył polonez w wykonaniu dzieci z koła choreograficznego pod kierunkiem pani Małgorzaty Kudlińskiej – Skrzypkowiak.

Aleksandra Karpiewska

• KOMUNIKAT - organizacja pracy szkoły w czasie egzaminów

•  W dniach 14 – 15 - 16 maj 2024 r. uczniowie z klasy ósmej mają egzaminy. Pozostali uczniowie SP mają dni wolne. Przedszkole w tych dniach pracuje normalnie, od 6.30 do 15.30, a dzieci mają swoje wszystkie zajęcia. Zmiany są tylko w dowozach autobusami.

Godziny przywozu wychowanków przedszkola i uczniów ósmych klas na egzamin

I autobus

Łężeczki                     7.05

Białokosz                   7.15

Gnuszyn                     7.22

Chrzypsko Małe        7.27

Białcz                        7.41

Łężce                        7.48

II autobus

Orle Wielkie              7.05

Strzyżmin                  7.10

Śródka                        7.15

Mylin                         7.20

Ryżyn                         7.33

Charcice                      7.44

ODWOZY klas ósmych – po zakończeniu egzaminu tylko jeden   autobus realizuje trasę wyłącznie  do miejscowości , z których jest młodzież;  wyjazd : autobusu wt – ok. 11.30; śr – ok. 11.15; czw – ok. 11.15

ODWOZY  PRZEDSZKOLE:

Wtorek (14 maj) :    13.35 (dwa autobusy)

I autobus jedzie kolejno : Białcz, Łężeczki, Łężce , Białokosz, Gnuszyn, Chrzypsko Małe

II autobus jedzie kolejno: Mylin, Śródka, Strzyżmin, Orle Wielkie, Charcice, Ryżyn

15.30 (jeden autobus) – jedzie tylko wtedy gdy zostaną dzieci na dodatkowych zajęciach

Środa (15 maj) :      13.35 (dwa autobusy) – zgodnie z w/w trasą.

15.30 (jeden autobus) – jedzie tylko wtedy gdy  zostaną dzieci na dodatkowych zajęciach

Czwartek (16 maj) : 13.35 (dwa autobusy) – zgodnie z w/w trasą.

15.230 (jeden autobus) – jedzie tylko wtedy gdy  zostaną dzieci na zajęciach dodatkowych