W dniu 24.06.2026 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel podsumowujący osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2025/2026. Była to wyjątkowa okazja do wspólnego świętowania sukcesów oraz docenienia zaangażowania i pracy naszych uczniów.
Podczas uroczystości wręczono liczne nagrody i wyróżnienia uczniom, którzy w mijającym roku szkolnym osiągnęli wysokie wyniki i aktywnie uczestniczyli w życiu szkoły.
Nagrody zostały przyznane za:
- osiągnięcia sportowe
- największy przyrost średniej ocen,
- udział i sukcesy w konkursach językowych,
- udział w konkursie „Bezpieczne wakacje”,
- osiągnięcia w konkursach matematycznych,
- udział w konkursie wielkanocnym,
- systematyczne oszczędzanie w SKO.
Szczególnym momentem uroczystości było również uhonorowanie Pani Beaty Gogołek, która z okazji 25 lat współpracy z bankiem w ramach działalności SKO otrzymała kwiaty oraz wyrazy uznania i podziękowania za wieloletnie zaangażowanie, pracę i wspieranie edukacji finansowej uczniów.
Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym uczniom oraz dziękujemy nauczycielom i rodzicom za wsparcie oraz motywowanie młodzieży do rozwijania swoich zainteresowań i talentów. Życzymy wszystkim bezpiecznych, pogodnych i pełnych odpoczynku wakacji.